VİZESİZ
  • Ramazan Bayramı Özel Belgrad Turu: <div class='text-justify'>Düzenlediğimiz İstanbul Çıkışlı 3 Gece Konaklamalı Ramazan Bayramı Özel Belgrad Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz</div>
  • Ramazan Bayramı Özel Belgrad Turu: <div class='text-justify'>Düzenlediğimiz İstanbul Çıkışlı 3 Gece Konaklamalı Ramazan Bayramı Özel Belgrad Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz</div>
  • Ramazan Bayramı Özel Belgrad Turu: <div class='text-justify'>Düzenlediğimiz İstanbul Çıkışlı 3 Gece Konaklamalı Ramazan Bayramı Özel Belgrad Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz</div>
  • Novi Sad Turu
  • NikolaTesla Müzesi
  • Karlofça Barış Şapeli
  • Dört Aslan Çeşmesi
  • Belgrad Kalesi, İstanbul Kapı
  • Josip Broz Tito Anıt Mezarı
Düzenlediğimiz İstanbul Çıkışlı 3 Gece Konaklamalı Ramazan Bayramı Özel Belgrad Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz

İstanbul Çıkışlı 3 Gece Konaklamalı Ramazan Bayramı Özel Belgrad Turu

Bu Gezimiz, Gel-Gez Turları Kapsamındadır.
Kendi İmkanlarınız ile Buluşma Yerine Gelip, Gezimize Katılabilirsiniz.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Belgrad Kalesi, Bayraklı Camii, Knez Mihajlova Caddesi, Askeri Müze 1 gün programını görmek için tıklayınız

Turcular Kalkış Noktaları

11:40 Sabiha Gökçen Havalimanı / Dış Hatlar Gidiş Terminali

İstanbul Çıkışlı 3 Gece Konaklamalı Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Belgrad Turu 'muzun 1. Günü'nde, Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 11:40 buluşma. Pegasus Hava Yollarının PC 373 tarifeli seferi ile saat 14:40’ta Belgrad'a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 15:25’da Belgrad'a varışımızın ve Pasaport işlemlerimizin ardından bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turumuza başlıyoruz. Sırbistan'ın başkenti, Tuna ve Sava nehirlerinin birleştiği platoda yer alan, Prehistorik Avrupa'nın en büyük kültürlerinden olan Vinča kültürünün MÖ 6. yüzyıl dolaylarında doğduğu Belgrad Panoramik Şehir Turumuz sırasında kentin günlük yaşamını, önemli binaları ve şehrin ortasında bilinçli bir şekilde bırakıldığı iddia edilen ve Nato tarafından bombalanmış İçişleri Bakanlığının binalarını görüyoruz. Turumuza şehirde yürüyerek devam ederken; 1575 yılı civarında yapılmış Bayraklı Camisi, MÖ 279 yılında Doğu Roma İmparatoru I. Justinianus tarafından inşa edilmiş Belgrad Kalesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Saat Kulesi, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Ankara Muharebesi'nde I. Bayezid'in yanında Osmanlı saflarında savaşmış Stefan Lazarevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Kale Meydan, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydanı da görüyoruz. Şehrin kalbi olarak sayılan Knez Mihajlova Caddesi'nde yapacağımız yürüyüş ile Turumuzun tamamlıyoruz ve Otelimize ulaşıyoruz. Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Dahil Değildir (Dahil Değildir)
Öğle Yemeği: Dahil Değildir (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Belgrad - Restoran / Serbest Zaman (Dahil Değildir)
Konaklama: Belgrad - Vozarev Hotel vb. (Ücrete Dahildir)Konaklama: Belgrad Otelleri

2.

Gün
Karlofça & Novi Sad Turu, Aya Nikola Kilisesi, Karlofça Barış Şape 2 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Çıkışlı 3 Gece Konaklamalı Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Belgrad Turu 'muzun 2. Günü'nde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Serbest Günümüzde Dileyen misafirlerimiz, rehberimiz tarafından (Ekstra) olarak düzenlenecek olan Tam Gün (Öğle Yemeği Dahil) Karlofça & Novi Sad Turu'na katılabilirler. Sırbistan'ın kuzeyinde kalan Voyvodina Eyaleti’nin başkenti Novi Sad’a ulaştığımızda ilk olarak Petrovaradin Kalesini ziyaret ediyoruz. Kaleden muhteşem Novi Sad etkileyici manzarasında Fotoğraf Molamız sonrasında Novi Sad'ın merkezine geliyoruz. Albert Einstein'ın da bir süre yaşadığı şehirde yapacağımız yürüyüş turu sırasında Özgürlük Meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından öğle yemeğimizi aldıktan sonra bizim tarihimizde de önemli bir yere sahip olan, ilk Sırp ortaokulu ve yüksekokuluna ev sahipliği yapmış Sremski Karlovci (Karlofça) kasabasını ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. 1922'ye kadar Sırp Ortadoks Kilisesi'nin merkezi olan Karlofça'da göreceğimiz diğer eserler; Şehir Meclisi, Katolik Kilisesi, Dört Aslan Çeşmesi olacak. Osmanlı İmparatorluğu'nun gerileme döneminin başlangıcı sayılan, 1699 tarihli Karlofça Anlaşmanın imzalandığı tepede yer alan Barış Şapeli'ni de ziyaret ediyoruz. Burada verilecek serbest zamanın ardından Turumuzun tamamlıyoruz ve Otelimize ulaşıyoruz. Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır (Ücrete Dahildir)
Öğle Yemeği: Belgrad - Restoran / Serbest Zaman (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Belgrad - Restoran / Serbest Zaman (Dahil Değildir)
Konaklama: Belgrad - Vozarev Hotel vb. (Ücrete Dahildir)Konaklama: Belgrad Otelleri

3.

Gün
NikolaTesla Müzesi & Tito Anıt Mezarı ve Zemun Turu, Sırp Gecesi 3 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Çıkışlı 3 Gece Konaklamalı Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Belgrad Turu 'muzun 3. Günü'nde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Serbest Günümüzde Dileyen misafirlerimiz, rehberimiz tarafından (Ekstra) olarak düzenlenecek olan Tam Gün Nikola Tesla Müzesi & Tito’nun Anıt Mezarı ve Zemun Turu'na katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak Sırp asıllı, Alternatif akımın mucidi Nikola Tesla’nın çalışmalarını ve hayatını anlatan 160 binin üzerinde orijinal dokümanın sergilendiği ve 1952 yılında kurulmuş Nikola Tesla Müzesine gidiyoruz. Daha sonra 13 Ocak 1953'te Yugoslavya Devlet Başkanlığına seçilen ve Yugoslavya'yı Sosyalist Federal Cumhuriyet haline getiren, Eski Yugoslavya Devlet Başkanı Josip Broz Tito’nun Çiçekler Evi denilen tek katlı binanın ortasında beyaz lahit içerisinde yer Alan Mezarını ziyaret ediyoruz. Burada, Tito’nun hayatından kesitleri, bazı özel eşyaları da gördükten sonra Tarihi boyunca özerk kalan, günümüzde ise Yeni Belgrad’a bağlı Zemun’a gitmek üzere yola çıkıyoruz. Tuna nehrinin kıyısında, Belgrad kalesinin karşısında kurulu, Usce Kalesine ev sahipliği yapan Zemun’da keyifli vakit geçirebileceğiniz molamız sonrasında Otelimize ulaşıyoruz. Konaklama Otelimizde. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenen, Belgrad’ın meşhur bohem sokağı Skadarlija’da hem Sırp meze ve yemeklerinin tadına bakacağınızz hem de yerel müzikleri eşliğinde keyifli bir akşam geçireceğiniz (Ekstra) Sırp Gecesi Turu’na katılabilirler.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır (Ücrete Dahildir)
Öğle Yemeği: Belgrad - Restoran / Serbest Zaman (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Belgrad - Restoran / Serbest Zaman (Dahil Değildir)
Konaklama: Belgrad - Vozarev Hotel vb. (Ücrete Dahildir)


Konaklama: Belgrad Otelleri

4.

Gün
Belgrad Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı 4 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Çıkışlı 3 Gece Konaklamalı Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Belgrad Turu 'muzun 4. Günü'nde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşmamızın devamında Belgrad Havalimanına ulaşacağız. Check in işlemleri ardından Pegasus Hava Yollarının PC 374 tarifeli seferi ile saat 16:25’de İstanbul’a hareket edeceğiz. 19:05’de İstanbul’a vardığımızda Sizleri aldığımız noktalara bırakarak, Turcular ın bir sonraki organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır (Ücrete Dahildir)
Öğle Yemeği: Belgrad - Restoran / Serbest Zaman (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Belgrad - Restoran / Serbest Zaman (Dahil Değildir)
Konaklama: Yapılmayacaktır (Dahil Değildir)

İstanbul Çıkışlı 3 Gece Konaklamalı Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Belgrad Turu Sirküsü, 6502 Nolu Tüketici Kanununa Uygun Olarak 22.02.2022 Tarihinde Yayınlanmıştır. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü, Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Bu Gece Konaklama Yapılmayacaktır.
DAHİL OLANLAR:
- Otellerde 3 Gece Konaklama
- Travelogue Turizm Güvencesi
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Otellerde Alınacak 3 Kahvaltı ve 0 Akşam Yemeği
- Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri
- Pegasus Havayolları ile Saw- Beg / Beg -Saw Eko Sınıf Uçak Bileti

HARİÇ OLANLAR:
- Seyahat Sağlık Sigortası
- Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
- Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
- Gidiş - Dönüş Esnasından Yapılacak Pcr Test Ücreti
- Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
- Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
- İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri ve Tüm Akşam Yemekleri

EKSTRA HİZMETLER:
• Karlofça & Novisad Turu (Ekstra:60.€)
• Belgrad Sırp Gecesi Turu (Ekstra:45.€)
• Tesla Müzesi, Tito Anıt Mezarı, Zemun Turu (Ekstra:55.€)

EK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun Süresi 3 Gece 4 Takvim Günüdür. 3 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0-6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-2,99 Yaş Çocuklardan (Kucakta Gitmesi Durumunda) Ücret Alınmaz. Eğer 00-2,99 Yaş Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse Standart Koltuk Ücreti Talep Edilir. 3 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Turcular Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / veya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Turcular’ın Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda Turcular, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerinde Turcular, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Turcular’ın Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili Turcular’ın Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Verilebilmektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı Turcular’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda Turcular, İptalini 1 (Bir) Gün Önce Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç 1 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan Turcular Sorumlu Değildir.

İptal İade Şartnamesi

Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 2 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır.

Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır. 

Konaklamalı Turlarda, Tur Tarihine 20 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %50 Kesinti, 7 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. 

Katılımcı Rezervasyonunu, Kendisinin veya 1. Derecede Akrabasının Sağlık Nedeninden Dolayı İptal ve Değişiklik Talep Etmesi Durumunda, 7 Günlük Mutat İştigaline Engel Rahatsızlıklarını ve Vefatlarını Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Alınacak (Baş Hekim İmzalı) Resmi Rapor ile Belgelemeleri Gerekmektedir. Bu Durumda Kullanılmayan Hizmetlerin Bedeli İade Edilir.

Not:Uçaklı Programlarda Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

 Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (29-42 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibüsler: (18-28 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibüsler: (17 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tur Programlarımız 6502 Nolu Tüketici Kanununa Uygun Olarak Hazırlanmıştır ve Tüm Misafirlerimiz, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#34.BLG-3G
LOKASYON:
Balkanlar (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
3 Kahvaltı ve 0 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
11:40 Sabiha Gökçen Havalimanı / Dış Hatlar Gidiş Terminali
İPTAL POLİTİKASI:
- Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 2 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır.
- Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır.
- Konaklamalı Turlarda, Tur Tarihine 20 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %50 Kesinti, 7 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır.
- Katılımcı Rezervasyonunu, Kendisinin veya 1. Derecede Akrabasının Sağlık Nedeninden Dolayı İptal ve Değişiklik Talep Etmesi Durumunda, 7 Günlük Mutat İştigaline Engel Rahatsızlıklarını ve Vefatlarını Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Alınacak (Baş Hekim İmzalı) Resmi Rapor ile Belgelemeleri Gerekmektedir. Bu Durumda Kullanılmayan Hizmetlerin Bedeli İade Edilir.

Not: Uçaklı Programlarda Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

399

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Ramazan Bayramı Özel Belgrad Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
05335676642
Abide-i Hürriyet Cad.
    Hasat Sok. No:18 D:8 Şişli
8461
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.