KESİN ÇIKIŞ
  • Selanik Kavala Turu: <div class='text-justify'>Düzenlediğimiz İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Selanik Kavala Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz</div>
  • Selanik Kavala Turu: <div class='text-justify'>Düzenlediğimiz İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Selanik Kavala Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz</div>
  • Selanik Kavala Turu: <div class='text-justify'>Düzenlediğimiz İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Selanik Kavala Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz</div>
  • Selanik Kavala Turu: <div class='text-justify'>Düzenlediğimiz İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Selanik Kavala Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz</div>
  • Hamza Bey Camii
  • Porto Lagos Turu
  • Selanik Atatürk Evi
  • İmaret ve Akropolis
  • Sirtaki ve Taverna Turu
  • Panagia ve Kavala Kalesi
Düzenlediğimiz İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Selanik Kavala Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz

İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Selanik Kavala Turu

Bu Gezimiz, Gel-Gez Turları Kapsamındadır.
Kendi İmkanlarınız ile Buluşma Yerine Gelip, Gezimize Katılabilirsiniz.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Kadıköy, Selimpaşa, Silivri, Tekirdağ, İpsala Sınır Kapısı 1 gün programını görmek için tıklayınız

Turcular 'ın Buluşma Noktaları

21:00 Kadıköy Belediye Otopark Önü
21:30 Mecidiyeköy Murat Muhallebici
21:45 Bakırköy Ömür Plaza Avm Önü
22:00 Yenibosna Koç Taş Önü Durak
22:15 Avcılar Pelican Mall Avm Önü

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Selanik Kavala Turu yolculuğumuza başlıyoruz. İpsala Sınır Kapısı'nda Pasaport ve Gümrük işlemlerinin ardından Gece Yolculuğu ile yolumuza devam ediyoruz.Konaklama: Gece Yolculuğu

2.

Gün
Selanik, Atatürk Evi, Hamza Bey Camii, Bey Hamamı, Sirtaki Gecesi 2 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Selanik Kavala Turu'muzun 2. Günü'nde, Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzda, vereceğimiz (Ekstra) Kahvaltı Molası sonrasında Yunanistan'ın ikinci büyük kenti, MÖ 315 yılında Makedonya kralı Kassandros tarafından bugünkü Thermi'de kurulmuş Selanik’e varışımıza müteakip yapacağımız Selanik panoramik şehir gezimizde, Yunanistan’ın en büyük Kilisesi olan, şehrin koruyucusu Selanikli Aziz Dimitri'ye adanmış Bizans devrinden kalma Aya Dimitros Kilisesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün doğduğu ve yaşadığı evi ziyaret ediyoruz. Kilise olarak kurulmuş, 1430'da Camii'ye çevrilmiş Ayasofya Kilisesi, II. Murad döneminde 1444 yılında yaptırılan Bey Hamamı, Selanik’te yapılan ilk Camii olan Hamza Bey Camii, kimi kaynaklara göre, Sultan II. Mehmet tarafından 1455-1459 yıllarında yapılmış Bedesten, Balkan Savaşları sonucunda şehir Yunanların eline geçtiğinde beyaza boyanmış Beyaz Kule, Döner Kule ve Uluslararası Fuar alanını görüyoruz. Selanik’in kafeleri ve mağazaları ile meşhur Kordon Boyunda yürüyüş yapıp, Fransız mimar Ernest Hébrard tarafından 1918'de tasarlanan Aristotales Meydanında vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği ve Alışveriş Molası sonrasında, Büyük İskender en az kendi kadar efsanevi olan ve adına şehir kurduğu atı Bucephalus'un üzerindeki heykelini görüp Selanik’teki Otelimize ulaşıyoruz. Akşam Yemeği'ne kadar Serbest Zamanımız olacak. Konaklama Otelimizde.

Not: Dileyen Misafirlerimiz Yemekli, Limitli İçecekli, Müzikli ve Eğlenceli (Ekstra) Sirtaki ve Taverna Turu’muza katılabilirler. Yunan ve Ege ezgileri ile Hem Yemeklerin Keyfini Çıkarıp Hem de Doyasıya Eğleneceğiz.

Sirtaki ve Taverna Turu: Zengin Fix Menü ve 2 İçki Dahildir. Menü Meze ve Deniz Ürünleri Ağırlıklıdır. Deniz Ürünleri Sevmeyen Misafirlerimiz İçin Alternatifler Mevcuttur.

Kahvaltı: Kavala - Restoran / Serbest Zaman (Dahil Değildir)
Öğle Yemeği: Selanik - Restoran / Yunanistan Döneri (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Selanik - Restoran / Sirtaki Gecesi (Dahil Değildir)
Konaklama: Selanik - Vergina Hotel vb. (Ücrete Dahildir)Konaklama: Selanik Otelleri

3.

Gün
Kavala, Panagia, İmaret, Akropolis, İskeçe, Porto Lagos, İstanbul 3 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Selanik Kavala Turu'muzun 3. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ardından 1912'ye kadar Osmanlı Devleti'nin bir parçası olan Kavala’ya vardığımızda panaromik şehir turumuzu yapacağız. Kavala Surları'nın bir parçası olarak inşa edilen Su Kemerleri, Liman, 19.yy Neo Klasik yapılar, Kavala’nın Tarihi Kent Merkezi olan Panagia, Kavala Kalesi, Eski ve Yeni Şehir, 1425 ve 1530 yılları arasında Osmanlılar tarafından inşa edilen Akropolis, Deniz Feneri, Ag.Nicholas, Teodoro Kimissi kiliseleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşa'nın doğduğu şehre bağış olarak inşa ettirdiği imarethanesi ve heykelinin görülmesinin ardından vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında İstanbul’a Dönüş Yolculuğumuza başlıyoruz. Yerel Türk nüfusunu güçlendirmek amacıyla özellikle Konya bölgesinden ailelerin yerleştirildiği İskeçe’den çıktıktan sonra dilerseniz, Tüm Grubun Katılım Göstermesi Halinde Gerçekleşecek (Ekstra) Porto Lagos Turu’na katılabilirsiniz. Ardından nüfusunun %40'ını Türkler’in oluşturduğu Gümülcine ve bir balıkçı köyü olarak Osmanlı İmparatorluğu döneminde kurulmuş Dedeağaç şehirlerini panoramik olarak geçip İpsala Sınır Kapısı’na ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından otoyolu takiben İstanbul’a vardığımızda Sizleri aldığımız noktalara bırakarak, Turcular ‘ın bir sonraki organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Açık-Büfe Olarak Alınacaktır (Ücrete Dahildir)
Öğle Yemeği: Kavala - Restoran / Deniz Mahsülleri (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Tekirdağ - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman (Dahil Değildir)
Konaklama: Yapılmayacaktır (Dahil Değildir)

İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Selanik Kavala Turu Sirküsü, 6502 Nolu Tüketici Kanununa Uygun Olarak 22.02.2022 Tarihinde Yayınlanmıştır. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü, Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Dikkat! Bu Gece Konaklama Yapılmayacaktır.
DAHİL OLANLAR:
- Otellerde 1 Gece Konaklama
- Travelogue Turizm Güvencesi
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
- Otellerde Alınacak 1 Kahvaltı ve 0 Akşam Yemeği
- Profesyonel Türkçe Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Check Point Ücretleri
- Bazı Bölgelerde Alınması Gereken Lokal Rehberlik Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
- Yurtdışı Seyahat Güvence Paketi
- Yunanistan Vizesi ve Hizmet Bedeli
- Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
- Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
- Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
- Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
- İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemeği ve Tüm Akşam Yemekleri

EKSTRA HİZMETLER:
• Porto Lagos Turu (Ekstra:5.Euro)
• Akşam Yemeği ve Sirtaki Gecesi (Ekstra:40.Euro)
• Yunanistan Vizesi ve Hizmet Bedeli (Ekstra:150.Euro)

EK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun Süresi 2 Gece 3 Takvim Günüdür. 1 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0-6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-2,99 Yaş Çocuklardan (Kucakta Gitmesi Durumunda) Ücret Alınmaz. Eğer 00-2,99 Yaş Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse Standart Koltuk Ücreti Talep Edilir. 3 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Turcular Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / veya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Turcular’ın Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda Turcular, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerinde Turcular, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Turcular’ın Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili Turcular’ın Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Verilebilmektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı Turcular’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda Turcular, İptalini 1 (Bir) Gün Önce Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç 1 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan Turcular Sorumlu Değildir.

İptal İade Şartnamesi

Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 2 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır.

Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır. 

Konaklamalı Turlarda, Tur Tarihine 20 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %50 Kesinti, 7 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. 

Katılımcı Rezervasyonunu, Kendisinin veya 1. Derecede Akrabasının Sağlık Nedeninden Dolayı İptal ve Değişiklik Talep Etmesi Durumunda, 7 Günlük Mutat İştigaline Engel Rahatsızlıklarını ve Vefatlarını Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Alınacak (Baş Hekim İmzalı) Resmi Rapor ile Belgelemeleri Gerekmektedir. Bu Durumda Kullanılmayan Hizmetlerin Bedeli İade Edilir.

Not:Uçaklı Programlarda Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

 Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (29-42 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibüsler: (18-28 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibüsler: (17 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tur Programlarımız 6502 Nolu Tüketici Kanununa Uygun Olarak Hazırlanmıştır ve Tüm Misafirlerimiz, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#34.SKD-1G
LOKASYON:
Yunanistan (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
1 Kahvaltı ve 0 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
21:00 Kadıköy Belediye Otopark Önü 21:30 Mecidiyeköy Murat Muhallebici 21:45 Bakırköy Ömür Plaza Avm Önü 22:00 Yenibosna Koç Taş Önü Durak 22:15 Avcılar Pelican Mall Avm Önü
İPTAL POLİTİKASI:
- Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 2 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır.
- Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır.
- Konaklamalı Turlarda, Tur Tarihine 20 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %50 Kesinti, 7 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır.
- Katılımcı Rezervasyonunu, Kendisinin veya 1. Derecede Akrabasının Sağlık Nedeninden Dolayı İptal ve Değişiklik Talep Etmesi Durumunda, 7 Günlük Mutat İştigaline Engel Rahatsızlıklarını ve Vefatlarını Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Alınacak (Baş Hekim İmzalı) Resmi Rapor ile Belgelemeleri Gerekmektedir. Bu Durumda Kullanılmayan Hizmetlerin Bedeli İade Edilir.

Not: Uçaklı Programlarda Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

69

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Selanik Kavala Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
05335676642
Abide-i Hürriyet Cad.
    Hasat Sok. No:18 D:8 Şişli
8461
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.