• Hatay Adana Tarsus Turu: <div class='text-justify'>Düzenlediğimiz İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Hatay Adana Tarsus Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz</div>
  • Hatay Adana Tarsus Turu: <div class='text-justify'>Düzenlediğimiz İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Hatay Adana Tarsus Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz</div>
  • Hatay Adana Tarsus Turu: <div class='text-justify'>Düzenlediğimiz İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Hatay Adana Tarsus Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz</div>
  • Adana Taş Köprü
  • Hz. Danyal Makamı
  • Saint Pierre Kilisesi
  • Nusret Mayın Gemisi
  • Habib-i Neccar Camii
  • Yedi Uyurlar Mağarası
Düzenlediğimiz İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Hatay Adana Tarsus Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz

İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Hatay Adana Tarsus Turu

Bu Gezimiz, Gel-Gez Turları Kapsamındadır.
Kendi İmkanlarınız ile Buluşma Yerine Gelip, Gezimize Katılabilirsiniz.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Aksaray, Pozantı, Adana, İskenderun, Belen, Antakya, Harbiye 1 gün programını görmek için tıklayınız

Turcular Kalkış Noktaları

17:00 Yenibosna Metrobüs Köprüsü
17:15 İncirli Dilek Pastane Cafe Önü
17:30 Mecidiyeköy Tavuk Dünyası Önü
18:00 Kadıköy Belediye Otopark Önü
18:15 Kartal Köprü Altı Ankara Yönü

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Hatay Adana Tarsus Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Konaklama: Gece Yolculuğu

2.

Gün
Harbiye, Saint Pierre Kilisesi, Habib-i Neccar Camii, Asi Nehri 2 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Hatay Adana Tarsus Turu 'muzun 2. Günü'nde, Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzda, vereceğimiz (Ekstra) Kahvaltı Molası sonrasında Su Perisi Daphne'nin memleketi Harbiye'ye ulaşarak vereceğimiz (Ekstra) Kahvaltı Molası sonrasında, Mozaik koleksiyonu açısından Dünya Birincisi olan Hatay Müzesi’ne ulaşacağız. I. Şuppiluliuma’nın heykelini ve Antakya Lahdi’ni de gördükten sonra Hıristiyanlığın ilk kilisesi olarak bilinen, 1983 yılında Papa VI.Paul tarafından Hıristiyanlar için Hac yeri ilan edilmiş Saint Pierre Kilisesi’ni göreceğiz. Sonrasında, bir Pagan Tapınağı’nın üzerine 7. yüzyılda inşa edilmiş, Anadolu’nun En Eski Camii’si olan Habib-i Neccar Camii’ni ziyaretimizin bitiminde vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında, Surre Alayı’nın ağırlanması için 1660 yılında Köprülü Mehmet Paşa tarafından inşa ettirilmiş Tarihi Kurşunlu Han’ı gezeceğiz. Ardından Hatay ilinin nüfus bakımından en büyük ilçesi Antakya'nın, dünyanın meşalelerle ilk gece aydınlatması yapılan, eski adıyla Herod Caddesi'nde ve ara sokaklarında yürüyerek, Lübnan'daki Bekaa Vadisi'nin doğu kısmından doğan ve Türkiye Hatay ilinden Akdeniz'e dökülen Asi Nehrine ulaşacağız. Burada vereceğimiz Serbest Zaman bitimizde geldiğimiz yoldan geri dönerken, Büyük İskender’in Alexandreia adıyla kurduğu İskenderun’u izleyerek, Adana'daki Otelimize ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Harbiye - Mozaik Şelale / Kahvaltı Menü (Dahil Değildir)
Öğle Yemeği: Antakya - Kurşunlu Han / Tepsi Kebap (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır (Ücrete Dahildir)
Konaklama: Adana - Şirin Park Otel vb.  (Ücrete Dahildir)Konaklama: Adana Otelleri

3.

Gün
Adana Taş Köprü, Nusret Mayın Gemisi, Yedi Uyurlar Mağarası 3 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Hatay Adana Tarsus Turu ’muzun 3. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, adını Uranus'un iki oğlundan biri olan Adanus'tan alan, Hititlerden Osmanlıya, gelmiş geçmiş birçok medeniyetin beşiği Adana'da, 385'te Roma İmparatoru Hadrianus tarafından yaptırılmış Taş Köprü, 1881 yılında Vali Ziya Paşa tarafından yapımına başlanmış, Büyük Saat Kulesi, 1513 yıllarında Ramazan oğlu Halil Bey tarafından inşasına başlanan Ulu Camii, Uzunluğu 560 km olan Seyhan Nehri'ni ve yanına kurulu, 28.500 kişiye ibadet imkânı sağlaması nedeniyle Balkanların ve Orta Doğu'nun en büyük camilerinden biri kabul edilen Adana Sabancı Camii ziyaret edeceğiz. Ardından vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında, Adana'dan ayrılarak Tarsus'a varıp, Çanakkale Geçilmez cümlesinin Noktası kabul edilen Nusret Mayın Gemisi’ni, Hz. Danyal Makamı’nı, 1579 yılında yaptırılmış Ulu Cami ve Kırk Kaşık Bedesteni'ni, Bilal-i Habeşi Mescidi'ni görüyoruz. Sonrasında, Berdan Irmağı üzerindeki Tarsus Şelalesi’nde vereceğimiz mola bitiminde Yedi Uyurlar Mağarasını da ziyaret edip Tarsus'tan ayrılarak İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Pozantı Aksaray, 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara istikameti ile İstanbul’a vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır (Ücrete Dahildir)
Öğle Yemeği: Tarsus - Göksel Tantuni / Tantuni Menü (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Düzce - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman (Dahil Değildir)
Konaklama: Yapılmayacaktır (Dahil Değildir)

İstanbul Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Hatay Adana Tarsus Turu Sirküsü, 6502 Nolu Tüketici Kanununa Uygun Olarak 02.02.2022 Tarihinde Yayınlanmıştır. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü, Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Dikkat! Bu Gece Konaklama Yapılmayacaktır.
DAHİL OLANLAR:
- Otellerde 1 Gece Konaklama
- Travelogue Turizm Güvencesi
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Otellerde Alınacak 1 Kahvaltı ve 1 Akşam Yemeği
- Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
• Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
• Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
• Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
• Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
• Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
• İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

EKSTRA HİZMETLER:
• Ekstra (Ekstra:00.TL)
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

EK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun Süresi 2 Gece 3 Takvim Günüdür. 1 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0-6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-2,99 Yaş Çocuklardan (Kucakta Gitmesi Durumunda) Ücret Alınmaz. Eğer 00-2,99 Yaş Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse Standart Koltuk Ücreti Talep Edilir. 3 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Turcular Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / veya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Turcular’ın Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda Turcular, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerinde Turcular, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Turcular’ın Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili Turcular’ın Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Verilebilmektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı Turcular’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda Turcular, İptalini 1 (Bir) Gün Önce Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç 1 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan Turcular Sorumlu Değildir.

İptal İade Şartnamesi

Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 2 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır.

Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır. 

Konaklamalı Turlarda, Tur Tarihine 20 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %50 Kesinti, 7 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. 

Katılımcı Rezervasyonunu, Kendisinin veya 1. Derecede Akrabasının Sağlık Nedeninden Dolayı İptal ve Değişiklik Talep Etmesi Durumunda, 7 Günlük Mutat İştigaline Engel Rahatsızlıklarını ve Vefatlarını Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Alınacak (Baş Hekim İmzalı) Resmi Rapor ile Belgelemeleri Gerekmektedir. Bu Durumda Kullanılmayan Hizmetlerin Bedeli İade Edilir.

Not:Uçaklı Programlarda Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

 Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (29-42 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibüsler: (18-28 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibüsler: (17 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tur Programlarımız 6502 Nolu Tüketici Kanununa Uygun Olarak Hazırlanmıştır ve Tüm Misafirlerimiz, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#34.HAT-1G
LOKASYON:
Adana (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
1 Kahvaltı ve 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
17:00 Yenibosna Metrobüs Köprüsü 17:15 İncirli Dilek Pastane Cafe Önü 17:30 Mecidiyeköy Tavuk Dünyası Önü 18:00 Kadıköy Belediye Otopark Önü 18:15 Kartal Köprü Altı Ankara Yönü
İPTAL POLİTİKASI:
- Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 2 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır.
- Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır.
- Konaklamalı Turlarda, Tur Tarihine 20 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %50 Kesinti, 7 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır.
- Katılımcı Rezervasyonunu, Kendisinin veya 1. Derecede Akrabasının Sağlık Nedeninden Dolayı İptal ve Değişiklik Talep Etmesi Durumunda, 7 Günlük Mutat İştigaline Engel Rahatsızlıklarını ve Vefatlarını Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Alınacak (Baş Hekim İmzalı) Resmi Rapor ile Belgelemeleri Gerekmektedir. Bu Durumda Kullanılmayan Hizmetlerin Bedeli İade Edilir.

Not: Uçaklı Programlarda Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

1.350TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Hatay Adana Tarsus Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
05335676642
Abide-i Hürriyet Cad.
    Hasat Sok. No:18 D:8 Şişli
8461
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.