Hakkımızda


Müşterilerimize en iyi ürünleri, en yüksek hizmet standartlarını ve mümkün olan en düşük fiyatı sunmayı taahhüt ediyoruz. Ürün yelpazemizi sürekli olarak geliştirmeye ve genişletmeye çalışıyoruz ve her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına veya özel ilgi alanlarına göre seyahat planlarını uyarlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Turcular'ın misyonu, tüm pazarlarda öncelikli tercih edilen uzman operatör olmak ve bu seçimin ürünlerinin kalitesine, hizmet standartlarına, personelinin yeteneklerine ve şirketin etik liderliğine dayanmasını sağlamaktır.

Turcular'ın süregelen amacı, ürün yelpazesini ve teslimatını, müşteriye son derece rekabetçi ve giderek metalaşan bir sektörde farklılaştıran daha fazla fayda yaratmak için genişletmek. Müşteriler ve personel için değere ve bilgiye dayalı sadakat programlarının tanıtılması, Turcular'ın bir destinasyon uzmanı olarak konumunu güçlendirdi.

Görevimiz
Her misafir için benzersiz deneyimler yaratmak için Türkiye'de müşteri odaklı, yaratıcı ve kaliteli ürünler sunmak.

Vizyonumuz
Esnek, etkili, yenilikçi özelleştirilmiş ürünler sunmak ve değişen müşteri profillerine cevap vermek.

Kalite Politikamız
Kaliteye yaklaşımımız, bir ürün veya hizmetin belirlenen veya olası ihtiyaçları karşılamaya dayalı tüm özelliklerinin toplamıdır.
Turcular için kalite, bir malın veya hizmetin belirli bir ihtiyacı karşılama yeteneklerini ortaya çıkaran tüm özellikleri ifade eder. Kalite yönetimimiz, müşteri memnuniyeti yoluyla uzun vadeli başarıya yönelik bir yönetim yaklaşımıdır. Bu çabada Turcular'ın tüm üyeleri süreç, ürün, hizmet ve içinde çalıştıkları kültürü geliştirmeye katılırlar.

Kurumsal Etkinlik Yönetimimiz
Kurumsal etkinliklerin organizasyonu bizim büyük alanımızdır. Taleplerinize göre size özel her türlü etkinliği planlayıp gerçekleştireceğiz. Tema çözümleri, lokaliteler, ek programlar, tedarikçi hizmetleri ve reklam makalelerinden oluşan bir proje oluşturacağız. Siz sadece birlikte değiştirebileceğimiz seçeneklerden birini seçin, gerisini biz hallederiz!
Turcular, zamandan ve şirketinizin parasından tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Size ve şirketinize ortalama bir etkinliği gerçekten olağanüstü bir şeye dönüştürmenize yardımcı olacak yaratıcı fikirlerimizden ilham alın!

Dmc
Bir Destinasyon Yönetimcisi olarak Turcular, etkinliklerin, etkinliklerin, turların, ulaşım ve program lojistiğinin tasarımı ve uygulanmasında uzmanlaşmış, kapsamlı yerel bilgi, uzmanlık ve kaynaklara sahiptir.
Yerel bilgiye dayalı olarak yer hizmetleri sağlıyor ve konferans salonları, temalı etkinlikler, gala yemekleri ve lojistik, toplantılar, teşvik programları düzenliyoruz.
Tercih edilen tedarikçilerimizle sahip olduğumuz satın alma gücümüze göre tercihli oranlar öneriyoruz.
Turcular, uygar seyahat düzenlemeleri, doğru bilgiler ve uzmanın derinlemesine yerel bilgi, seçim ve esneklik gibi geleneksel güçlü yönleriyle birleştiğinde, konuklara tam olarak aradıkları tatili sunmaya odaklanmaktadır.

Bir Destinasyon Yönetim Danışmanı Şirketi olarak vizyonumuzu, toplam kalite yönetimimizi ve yenilikçi özelleştirilmiş ürünlerimizi Morroco, Özbekistan ve bazı Orta Asya ülkeleri ile paylaşıyoruz (Referanslar ektedir).

Karşılıklı Başarının Anahtarı
Turcular, her çocuğun okula gitmesini sağlamak, okul inşa etmek, öğretmen yetiştirmek, kız çocuklarının eğitimini savunmak ve çalışmak zorunda olan veya acil durumlara kapılan çocuklara ulaşmak için Unicef Türkiye ile işbirliği yapmaktan ve desteklemekten gurur duyar.

Türkiye'ye Davet
Avrupa ve Asya'nın kavşağında bulunan Türkiye, batı medeniyetinin eritme potası olan hem Küçük Asya hem de Anadolu ile eş anlamlıdır. Arkeolojik harikalarla dolu antik siteler, prestijli şehirler veya tarihin büyük isimleri ve olayları aracılığıyla izlerini bırakan sayısız büyük uygarlık burada doğdu veya yayıldı.

Türkiye, Kapadokya veya Pamukkale'nin eşsiz manzaraları gibi heybetli bir doğaya ve sitelere sahiptir. Türkiye, güneş, deniz ve güzel kumsalları, diğer neşe ve zevk kaynakları olan eğlence ve spor anlamına gelir. Türkiye aynı zamanda insanların sıcak misafirperverliği, lezzetli mutfağı ve size ayrıcalıklı anlar yaşatacak daha birçok şey. Turcular sizleri Türkiye'nin oluşturduğu büyük tarih ve medeniyetler, arkeoloji, doğa ve keşif kitabının sayfalarını çevirmeye davet ediyor.

Türkiye sizi bekliyor ve ardında henüz bilinmeyen ve gerçek değeriyle değerlendirilmesi gereken bir ülkenin birçok yüzünü keşfedeceğiniz kapılarını ardına kadar açıyor. Her biriniz kültürel bir tatil için veya sadece rahatlamak ve manzara değişikliği için mükemmel bir yol veya ideal yeri bulacaksınız.

Hoş Geldiniz !

Sitemizin işletme ruhsatı ve unvanı Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından akredite edilmiş ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği tarafından A Grubu Kara İşletmeciliği Acentası olan Travelogue Turizm Seyahat Acentası & Tur Operatörü olarak onaylanmıştır. " The Olympian Group" un Iso 9001 Onaylı ticari markasıdır.

TURLAR


İLETİŞİM

[email protected]
05335676642
Abide-i Hürriyet Cad.
    Hasat Sok. No:18 D:8 Şişli
8461
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.