Gezi Takvimi

Bu Sirkü, Yayınlandığı 22.02.2020 Tarihinden Sonrası İçin Geçerlidir.
Bir Sonraki Sirkü, Bu Sirküyü Geçersiz Kılar.
Maalesef Şu Anda Bu Organizasyonumuzda Boş Yer Bulunmamaktadır.

Tur Programı

TUR PROGRAMITUR DETAYLARIEK HİZMET BEDELİÖNEMLİ BİLGİLER

1.Gün: İstanbul - Düzce - Ankara - Kurtalan Ekspres - Irmak - Kayseri - Sivas

04:00 İncirli Dilek Pastanesi Önü
04:15 Mecidiyeköy Eski Doğtaş Mobilya Önü
04:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
05:00 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı

Siz değerli misafirlerimizi Belirlenen Hareket Noktalarımızdan aldıktan sonra Otobüs yolculuğumuza başlıyoruz. Ankara'ya vardığımızda, Saat 11:55'te Ankara Garı'ndan Hareket edecek olan Güney Kurtalan Ekspresi ile Kayseri Sivas Malatya güzergahı ile normal hava ve yol koşullarında yaklaşık 18 Saat süreceği planlanan Keyifli Eğlenceli Tren Yolculuğumuz başlıyor.

Kahvaltı: Yol Üzeri Tesiste Serbest Zaman
Öğle Yemeği: Ankara - Gar Restoran / Serbest Menü
Akşam Yemeği: Kurtalan Ekspresi / Serbest Zaman
Konaklama: Kurtalan Ekspresi - Gece Yolculuğu
---

2.Gün: Malatya - Diyarbakır Ulu Camii - Cennet Bahçeleri - Ben-u Sen Burcu - Mardin Kapı

Keyifli Kurtalan Ekspresi Tren Yolculuğu bitiminde, Saat 07:51'de, İyaz bin Ganem komutasındaki İslam ordusu tarafından 639 yılında fethedilerek İslam topraklarına katılan Diyarbakır'a varacağız. Bizleri bekleyen aracımız ile buluşarak, yaklaşık 5800 m uzunluğunda Diyarbakır Surları'nın içine Urfa Kapı'dan girerek, feth edildiğinde Camii'ye çevrilen, İslamın 5. Harem-i Şerifi Ulu Camii, 2 Ekim 1910 tarihinde Diyarbakır'da doğduğu, Cumhuriyetin 50. yılında Tarancı'nın anısını yaşatmak ve ismini ebedileştirmek amacı ile müze olarak hizmete açılmış Müze Evi, Akkoyunlu Sultanı Kasım tarafından 1500 yılında yaptırılmış Şeyh Mutahhar Camii, Keçi Burcu, Cennet Bahçeleri ve 10 Gözlü Köprü'yü gördükten sonra, Diyarbakır'dan ayrılarak Bismil istikameti ile Batman'a ulaşıyoruz. Vereceğimiz Öğle Yemeği molası sonrasında Ilısu Barajı suları altında kalan Hasankeyf'i aracımızdan görerek Asur tabletlerinde, Vatanım anlamına gelen Matiate olarak geçen Midyat'a ulaşıyoruz. Midyat'ta vereceğimiz Telkari Gümüş, Süryani Şarabı, Alış Verişi Molası ardından adı "Kaleler" anlamına gelen Merdin'den gelen Mardin'deki Otelimize Ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde

Kahvaltı: Diyarbakır - Kahvaltıcı Kadri / Diyarbakır Kahvaltısı
Öğle Yemeği: Batman - Ali Usta Restoran / Serbest Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Mardin - Mesopotamia Hotel
---

3.Gün: Mardin Sokakları - Ulu Camii - Abbaralar - Şehidiye Camii - Deyr-ul Zaferan Manastırı - Göbeklitepe - Sıra Gecesi

Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Aracımız ile Diyarbakır Kapı'ya ulaşıp, Dolmuş'a (Ekstra:2.00TL) binerek şehir meydanına varıyoruz. Sonrasında Artuklulardan Hüsameddin Yavlak Arslan tarafından 1186 yılında yaptırılmış Mardin Ulu Camii, Artuklu Sultanı Melik Nasreddin Artuk Aslan tarafından yaptırıldığı sanılan Şehidiye Camii'ni gördükten sonra Mardin'de vereceğimiz Boş Zaman bitiminde 1932’ye kadar 640 yıl boyunca Süryani Ortodoks patriklerinin ikametgah yeri olan Deyrulzafaran Manastırı ziyaretimizi gerçekleştireceğiz. Vereceğimiz Öğle Yemeği Molası sonrasında Kızıltepe Viranşehir istikametini kullanarak yaklaşık 2,5 sattlik yolculuk ile Dünyanın bilinen en eski kült yapılar topluluğu, Dünya tarihinin sıfır noktası olarak kabul edilen Göbeklitepe'ye ulaşıyoruz. Ziyaretlerimizin bitiminde Otelimize Ulaşıyoruz. Kısa bir süre dinlendikten sonra Akşam Yemeği ve Sıra Gecesi için otelimizden ayrılıyoruz. İsteyen misafirlerimiz ile Kurtuluş Savaşı'nın bize mirası Sıra Gecesi (Ekstra: 100.00TL) Organizasyonumuza katılabilirler. Konaklama Otelimizde

Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Mardin - Ebrar Restoran / Mardin Tabağı
Akşam Yemeği: Ş.Urfa - Gülizar Konuk Evi / Karışık Kebap Menü
Konaklama: Şanlıurfa / Grand Gülizar Otel
---

4.Gün: Gezi Yerleri

Hazırlanıyor

Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Erzurum / Ye Gör Rest - Cağ Kebap Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Sat-Menü Olarak Alınacaktır.
Konaklama: Sivas / Köşk Otel
---

5.Gün: Gezi Yerleri

Hazırlanıyor

Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Kayseri / Elmacıoğlu - Mantı Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Sat-Menü Olarak Alınacaktır.
Konaklama: Nevşehir / Tourist Otel
---

6.Gün: Gezi Yerleri

Hazırlanıyor

Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Ankara / Aspava Rest - Kebap Menü
Akşam Yemeği: Yol Üzeri Tesislerde - Serbest Menü
Konaklama: Bu Gece Konaklama Yapılmayacaktır.
---

İPTAL ve İADE

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz %100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 20.00TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30.00TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

ULAŞIM DETAYLARI

Araclarımız, Turumuza Katılan Kişi Sayısına Göre Değişiklik Gösterecektir. 28-46 Kişi Sayılarında Otobüs, 17-27 Kişi Sayılarında Midibüs, 16’ya Kadar Kişi Sayılarında Minibüs Kullanılır.

SİGORTA DETAYLARI

Turumuza Katılan Misafirlerimizin, 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu’nda Yer Alan “Acenta’nın İflası veya Ayıplı Hizmete Karşı Zorunlu Seyahat Sigortası” Yapılmıştır. Sağlık Sigorta Paketi Ücrete Dahil Değildir.

REHBERİN TAVSİYELERİ

Yanınızda; Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı'nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

DAHİL OLAN HİZMETLER

• Araç İçi Çeşitli İkramlar
• Zorunlu Seyahat Sigortası
• Seyahat Acentası Güvencesi
• Otellerde 4 Gece Konaklama
• Size Özel Araçlar ile Gidiş Dönüş Ulaşım
• Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
• Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
• Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
• Otellerde Alınacak 4 Kahvaltı ve 4 Akşam Yemeği

HARİÇ OLAN HİZMETLER

• Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
• Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
• Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
• Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
• Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
• İlk Gün Kahvaltı,Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

EK HİZMET BEDELİ

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Bu Turumuzda, Kültür ve Turizm Bakanlığı'na Bağlı Tüm Müzeler ve Ören Yerleri'nde Bir Yıl Boyunca Geçerli Müze Kart Verilmeyecektir.

Tahmin Edilen Müze Giriş Ücretleri
Tam:00.00TL İnd:00.00TL


•Gezi Süresi Gece Yolculuğu Dahil 5 Gece, 6 Takvim Günüdür. 4 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır. •Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Bir Çocuk İçin Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Geçerli Değildir. •2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir. •2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir.

•Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar. •Paket Turlarımız Yukarıda Belirttiğimiz Hizmetler Dahilinde Bir Bütündür, Ayrı Ayrı Düşünülemez, Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri vb Hizmetlerin Bedel İadesi Yapılmayacaktır. •Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir.

•3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. •Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

•Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. •Oturma Düzeninde Rotasyon, Haftalık Turlarımızda Uygulanacaktır •Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

•Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Acenta'nın Bir Sorumluluğu Yoktur. •Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. •Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

•Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir, Turun İptalinin Bildirilme Yasal Süresi 3 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Fiyat Detayları

Turumuz 15 Kişi ile Sınırlıdır.