Gezi Takvimi

Bu Sirkü, Yayınlandığı 06.12.2020 Tarihinden Sonrası İçin Geçerlidir.
Bir Sonraki Sirkü, Bu Sirküyü Geçersiz Kılar.
Maalesef Şu Anda Bu Organizasyonumuzda Boş Yer Bulunmamaktadır.

Tur Programı

TUR PROGRAMITUR DETAYLARIEK HİZMET BEDELİÖNEMLİ BİLGİLER

1.Gün: Polatlı, Afyon, Tahtalı Dağı Teleferik, Kemer Şehir Molası, Phaselis Antik Kenti ve Yüzme Molası

Hareket Bilgileri
00:15 Meşrutiyet Caddesi Ofis Önü
00:30 Anka Mall, Emniyet Tarafı
00:35 Aşti Önü Berat Büfe Durak
00:45 Kent Park Alışveriş Merkezi
00:50 Ümitköy Kavş. Köprüsü Altı
01:00 Yaşamkent Kent Kavş. Bp İst.

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Araç İçi Lunch Box İkramı ile Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzun sonunda, Attalos Yurdu anlamına gelen, II. Attalos'un kurduğu Antalya’ya istikameti ile 1980'li yılların başına kadar küçük bir köy iken son 20 sene içinde açılan Turistik Tesislerle Türk turizminin en önemli merkezlerinden biri haline gelmiş Kemer’e ulaşıp dileyen misafirlerimiz ile (Ekstra) 4350m mesafeyi yaklaşık 10 dakikada aşarak 2365 m rakıma sahip Tahtalı Dağı’nın zirvesine, Manzara Keyfi Yüksek, Rüya Gibi bir yolculuk ile ulaşıp Akdeniz'i ayaklarınızın altında gördükten sonra Kemer’de vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Likya Bölgesinde bulunan bir Antik Yunan ve Roma şehri, Günümüz Kemer şehrinin yakınlarında, Olympos Beydağları Milli Parkı içinde çam ve sedir ormanları arasında yer alan, İskender’den sonra birçok kere el değiştiren Phaselis, MÖ 167’de Likya Birliği'ne üye olmuş, bir süre komşu kent Olympos ile korsanların talanlarına maruz kalmasının ardından MÖ 43'te Roma egemenliğine giren Phaselis Antik Kenti’ne ulaşıp, dükkan, hamam, tiyatro ve su kemeri hakkında kısa bilgiler aldıktan sonra Arkaik Dönem’den Geç Antik Çağ’a kadar kullanıldığı düşünülen Antik Liman alanında vereceğimiz Yüzme Molası bitiminde otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Araç İçi Kahvaltı Paketi
Öğle Yemeği: Kemer - Yörük Parkı / Serbest Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Çıralı - Barış Bungalows vb.
---

2.Gün: Olympos Antik Kenti, Olympos Plajı, Çıralı Plajı, Adrasan Koyu, Chimaera Ateşi

Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Turu'muzun 3. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Markiz Dağı eteklerinde bulunan ve bir vadi içerisine yapılmış, Likya Birliği'nin önemli dini merkezlerinden biri, Helenistik Dönem‘de kurulan Bir Korsan Şehri Olympos’a ulaşarak, Klasik Roma dönemi tiyatro, bazilika ve hamam yapısının bulunduğu Antik kente ait tarihi kalıntıların içinden yaklaşık olarak yirmi dakika yürüyerek Olympos Plajı’na ulaşıyoruz. Cilalanmış çakıl taşları ve berrak suyu ile meşhur, bu şirin plajda vereceğimiz Yüzme Molası sonrasında Olympos sahilinin devamı, Caretta Caretta Kaplumbağalarının da yumurtlama alanı olan, akan dereler sebebiyle deniz suyu biraz serin Çıralı Plajı’na geçiyoruz ve vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Likya, Roma ve Bizans döneminde önemli bir doğal liman olmuş, bakir doğasına hayran olacağınız, hem doğanın hem de tarihin nimetlerinin burayı nasıl daha da zenginleştirdiğini büyülenerek göreceğiniz Adrasan Koyu’na ulaşıyoruz. Likya yürüyüş yolu üzerinde olan bu koy, yaklaşık olarak iki kilometre uzunluğunda bir plaja sahip, manzarasına doyamayacağımız bu koyda vereceğimiz yüzme molası sonrası aracımızla buluşup “Sönmeyen Ateşin Kenti” olarak da nitelenen Olympos’ta Chimaera’nın Alevlerini izlemeye gideceğiz. Mızraklı bir savaşçı ile Ejderha arasında geçen mitolojik efsaneyi dinledikten sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: İl - Restoran / Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Çıralı - Barış Bungalows vb.
---

3.Gün: Suluada, Deniz Feneri, Hacivat-Karagöz Kayaları, Amerikan Koyu, Kargıcak Koyu

Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Turu'muzun 4. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Akdeniz Kıyıları Tekne Turu tutkunları için taptaze esen rüzgârın, pırıl pırıl suların ve bol güneşin büyüsünü ciğerlerinize çekeceğiniz, Kıyılar boyunca koyların ıssızlığı ve turkuaz suların güzelliğine önce aşık olacağınız, ardından tüm sıkıntılardan arındırır salt huzuru bırakır içinizde ve yüzlerde tatlı bir tebessüm edeceğiniz (Ekstra) Tekne Turu’na Çıkıyoruz. İlk olarak İsmini, üstündeki böbrek hastalarının taş ve kum düşürmesinde faydalı olduğu söylenen tatlı su kaynağından alan, denizin ortasında bulunan, Maldivlerde gördüğünüz tropikal ada kumsalları gibi bembeyaz kumları olan ve turkuaz renkte denizi olan iki harika kumsala sahip Suluada’da iki saat mola devamında sizin mükemmel gezinizin önemli bir parçasını oluşturan, son derece konforlu ve rahat bir gezi imkânı ile birlikte, emniyetli yolculuğumuz devam edecek. Bu esnada vereceğimiz (Dahil) Öğle Yemeği Molası sonrasında Adrasan, Deniz Feneri, Hacivat-Karagöz Kayaları’nın doğal güzellikleri denizden takip etmeniz için size muazzam bir fırsat veren Teknemiz ile birlikte gerçekleşen turumuzda günün yorgunluğunu meyve ikramıyla attıktan sonra Amerikan Koyu ve Kargıcak Koyları’nda da birer saat Yüzme Molaları ile devam edecek. Yaklaşık 7 Saat sürecek Tekne Turu’muzun sonunda otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Çıralı - Tekne Turu / Balık ve Makarna Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Çıralı - Barış Bungalows vb.
---

4.Gün: Yivli Minareli Camii, Antalya Kale İçi Gezisi, Düden Şelalesi, Salda Gölü, Polatlı, Ankara

Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Turu'muzun 5. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, denizden ve karadan gelebilecek tehlikelere karşı, kenti korunaklı kılan Antalya Kalesi’ni, Atabey Armağan tarafından 1239 tarihinde, II. Gıyaseddin Keyhüsrev adına yaptırılmış 8 Yivli Minereli Camii’yi görebileceğimiz Cumhuriyet Meydanı’nda vereceğimiz Fotograf Molası ve Kale İçi’nde yapacağımız zevkli yürüyüşümüzün bitiminde 130 yılında Roma İmparatoru Hadrianus'un Antalya'yı ziyareti sırasında, ona hitaben yapılmış Hadrian Kapısı’nı fotoğraflayarak aracımız ile 40 m'den düşen Düden Şelalesi gezimizi gerçekleştirip, vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında kayalık araziler ve küçük alüvyal ovalarla çevrili hafif tuzlu, karstik, Salda Gölü’ne ulaşıp Göller Yöresi içinde, alanı yaklaşık 44km², 184m. varan derinliği ile Türkiye'nin 3. en derin gölü Salda Gölü’nde verilecek Fotoğraf Molası bitiminde ismini, Orta Asya'dan gelen Türk Göçleri sırasında bölgeye yerleşen Kitiş Bey'in oğlu Dinar Bey'den alan Dinar, Selçuklu komutanlarında Emir Sanduk Bey tarafından 1072 yılında fethedilmiş Sandıklı istikameti ile 1390 yılında Osmanlı egemenliğine geçmiş Afyonda vereceğimiz moladan sonra Ankara'ya doğru yola çıkıyoruz. 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Korkuteli - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Akşam Yemeği: Afyon - Sç Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Konaklama: Yapılmayacaktır
---

İPTAL ve İADE

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz %100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 20.00TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30.00TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

ULAŞIM DETAYLARI

Araclarımız, Turumuza Katılan Kişi Sayısına Göre Değişiklik Gösterecektir. 28-46 Kişi Sayılarında Otobüs, 17-27 Kişi Sayılarında Midibüs, 16’ya Kadar Kişi Sayılarında Minibüs Kullanılır.

SİGORTA DETAYLARI

Turumuza Katılan Misafirlerimizin, 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu’nda Yer Alan “Acenta’nın İflası veya Ayıplı Hizmete Karşı Zorunlu Seyahat Sigortası” Yapılmıştır. Sağlık Sigorta Paketi Ücrete Dahil Değildir.

REHBERİN TAVSİYELERİ

Yanınızda; Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı'nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

DAHİL OLAN HİZMETLER

• Zorunlu Seyahat Sigortası
• Seyahat Acentası Güvencesi
• Otellerde 3 Gece Konaklama
• Araç İçi Kahvaltı Paketi ve Su İkramı
• Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
• Size Özel Araçlar ile Gidiş Dönüş Ulaşım
• Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
• Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
• Otellerde Alınacak 3 Kahvaltı ve 3 Akşam Yemeği

HARİÇ OLAN HİZMETLER

• Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
• Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
• Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
• Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
• Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
• İlk Gün Kahvaltı,Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

EK HİZMET BEDELİ

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Bu Turumuzda, Kültür ve Turizm Bakanlığı'na Bağlı Tüm Müzeler ve Ören Yerleri'nde Bir Yıl Boyunca Geçerli Müze Kart Verilmeyecektir.

Tahmini Müze Giriş Ücretleri
Tam:00.00TL İnd:00.00TL


•Gezi Süresi, Gece Yolculuğu Dahil 3 Gece, 4 Takvim Günüdür. 3 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır. •Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Bir Çocuk İçin Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Geçerli Değildir. •2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir. •2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir.

•Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar. •Paket Turlarımız Yukarıda Belirttiğimiz Hizmetler Dahilinde Bir Bütündür, Ayrı Ayrı Düşünülemez, Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri vb Hizmetlerin Bedel İadesi Yapılmayacaktır. •Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir.

•3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. •Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

•Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. •Oturma Düzeninde Rotasyon, Haftalık Turlarımızda Uygulanacaktır •Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

•Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Acenta'nın Bir Sorumluluğu Yoktur. •Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. •Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

•Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir, Turun İptalinin Bildirilme Yasal Süresi 3 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Ekstra Hizmetler

Ekstra 00.TL
Ekstra 00.TL
Ekstra 00.TL