Gezi Takvimi

Bu Sirkü, Yayınlandığı 19.05.2021 Tarihinden Sonrası İçin Geçerlidir.
Bir Sonraki Sirkü, Bu Sirküyü Geçersiz Kılar.
Maalesef Şu Anda Bu Organizasyonumuzda Boş Yer Bulunmamaktadır.

Tur Programı

TUR PROGRAMITUR DETAYLARIEK HİZMET BEDELİÖNEMLİ BİLGİLER

1.Gün: Polatlı, Afyon, Çeşme, Alaçatı, Kemal Paşa Caddesi, Yeldeğirmenleri, Seferihisar, Gümüldür

Hareket Bilgileri
00:15 Meşrutiyet Cad Ofis Önü
00:30 Anka Mall, Emniyet Tarafı
00:35 Aşti Önü Berat Büfe Durak
00:45 Kent Park Alışveriş Merkezi
00:50 Ümitköy Kavş. Köprüsü Altı
01:00 Yaşamkent Kent Kavş. Bp İst'nda Buluşmamızın Ardından Gece Yolculuğumuza Başlıyoruz.

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Seferihisar Yüzme Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Araç İçi Lunch Box İkramı ile Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzun sonunda, antik çağda önce Giritliler sonra İyonyalıların yerleştiği ve tarihteki on iki İyon kolonisinden biri olan, Romalılar buraya Kysus adını vermiş, Çeşme'ye ulaşıyoruz. 1472'de ve 1501'de Venedikliler tarafından iki kez saldırıya uğrayınca, II. Bayezid döneminde 1508 yılında inşa edilmiş Çeşme Kalesi'ni panoramik görerek vereceğimiz Mola sonrasında, antik dönemdeki adı Agrillia olan, İyonya’ya gelen tüccarların en önemli dinlenme mekanlarından biri, her mevsim yaşayan dar sokakları, cumbalı taş evleri, otantik mekanları ve tasarım dükkanlarıyla daima ilginç Alaçatı'ya ulaşarak Kemalpaşa Caddesi'nde vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında, Akalar'dan kaçan Giritliler tarafından kurulduğu ve Karyalilarin bir kenti olduğu bilinen, 1084 yilinda Selçuklu Komutani Emir Çakabey tarafindan alinmis, Sultan Mesut tarafindan Selçuklu topraklarina katilmis, 1394 yilinda da Osmanlilarin eline geçmis Seferihisar'a ulaşıyoruz. Otelimize yerleştikten sonra dileyen misafirlerimiz Otelimizin olanaklarından yararlanabilir, dileyen misafirlerimiz Otelimizin hemen önündeki sahilde Akşam Yemeği zamanına kadar Denize girebilirler. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Araç İçi Kahvaltı Paketi
Öğle Yemeği: Alaçatı - Bi Çatı / Köfte Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Gümüldür Gmd Otel; Seferihisar Royal Nas Resort vb.
---

2.Gün: Gümüldür Halk Pazarı, Sığacık Tekne Turu, Akvaryum Koyu, Çamur Banyosu, Harabeler Koyu

Ankara Çıkışlı Seferihisar Yüzme Turu'muzun 3. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Satsuma Mandalina diyarı, mavi ve yeşilin oluşturduğu doğası, 7 km sahil şeridi, masmavi denizi ve mavi bayraklı plajlarıyla tatil meraklılarının tercih ettiği Gümüldür'de Yöre insanının doğal şartlarda yetiştirdiği ürünlerini sattığı Gümüldür Halk Pazarı'nda verilecek Alışveriş Molası sonrasında Dileyen misafirlerimizle eğlenceli ve muhteşem bir gün geçireceğiniz (Ekstra) Tekne Turu'na katılmak için Sığacak Limanına varıp Teknemize biniyoruz. Sakin ve Bakir doğasıyla ve akvaryum gibi pırıl pırıl deniziyle ünlü, yer altından denize karışan memba suyunun serinliğini hissederek günün yorgunluğunu atacağınız Akvaryum Koyu'nda vereceğimiz Yüzme Molası bitiminde, dağlardan gelen tatlı suyun deniz içerisinden kaynaması sonucu oluşan Doğal Çamur Banyosu için de Mola Vereceğiz. Sonrasında verilecek (Dahil) Öğle Yemeği Molası sonrasında eski bir Yunan Liman Köyü olan Harabeler Koyu'nda Yüzebilir ve deniz ticareti için yapılmış kayalardan oyma merdivenler ve taşlardan yapılmış ev yıkıntılarını ziyaret edebilirsiniz. Değişen doğa koşulları sonucu oluşan görsel güzelliğe sahip mağaralar bölgesinden geçiş esnasında fotoğraf çekebilirsiniz. Son olarak oldukça sığ ve tamamıyla kumsal olan Taş Ada'da verilen Yüzme Molası bitiminde Sığacak Limanı'na ve sonrasında Otelimize ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Sığacık - Olimpian / Balık, Makarna, Salata Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Gümüldür Gmd Otel; Seferihisar Royal Nas Resort vb.
---

3.Gün: Tam Gün Deniz ve Yüzme Molası

Ankara Çıkışlı Seferihisar Yüzme Turu'muzun 4. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Otelimizde Tüm Gün Serbest Zamanımız Olacak. Gün Boyunca dileyen misafirlerimiz Plajda zaman geçirebilirler, dileyen misafirlerimiz Otelimizde dinlenebilirler. Günün sonunda Otelimize ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Gümüldür - Mavi Deniz / Köfte Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Gümüldür Gmd Otel; Seferihisar Royal Nas Resort vb.
---

4.Gün: Efes Antik Kenti, Kuretler Caddesi, Agora, Tiyatro, Kütüphane, Şirince Köyü

Ankara Çıkışlı Seferihisar Yüzme Turu'muzun 5. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, önemli bir Roma kenti olan antik bir Yunan kenti, Klasik Yunan döneminde İyonya'nın on iki şehrinden biri Efes Antik Kenti'ne ulaşıyoruz. Tanrıça Hestia adına kentin yönetildiği Prytaneion, Danışma Meclisi toplantıları zamanında üzeri kapalı olan Odeon, aynı zamanda toplanma yeri olarak da kullanılmış Umumi Tuvalet ve Hamam, ayağı altında görülen kürenin dünyayı simgediği Traianus Çeşmesi, İmparator Domitianus adına yapılmış olan tapınak, 106 yılında Efes valisi olan Celsius ölünce, oğlunun babasının adına mezar anıtı olarak yaptırdığı kütüphaneyi ve 24.000 kişilik kapasiteyle antik dünyanın en büyük açık hava Tiyatrosu'nu gördükten sonra Efesten ayrılıp vereceğimiz Öğle Yemeği Molası sonrasında, adını dağlara vurulan kırk kişiye atfen Kırkınca olduğu rivayet edilen, Çirkince gibi biçimler alan Şirince'ye ulaşıyoruz. Mübadele sonucu Rum nüfusun çoğu Katerini'nin Nea Efesos köyüne yerleşmiş, Maya takvimine göre 21 Aralık 2012'de kopacak olan kıyamette güvenli bölge olduğu gerekçesiyle gündeme gelmiş Şirince'de vereceğimiz Mola sonrasında Uşak, Afyon, Polatlı istikameti ile 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Selçuk - İpek Yolu / Çöp Şiş Menü
Akşam Yemeği: Afyon - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Konaklama: Yapılmayacaktır
---

İPTAL ve İADE

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz %100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 20.00TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30.00TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

ULAŞIM DETAYLARI

Araclarımız, Turumuza Katılan Kişi Sayısına Göre Değişiklik Gösterecektir. 28-46 Kişi Sayılarında Otobüs, 17-27 Kişi Sayılarında Midibüs, 16’ya Kadar Kişi Sayılarında Minibüs Kullanılır.

SİGORTA DETAYLARI

Turumuza Katılan Misafirlerimizin, 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu’nda Yer Alan “Acenta’nın İflası veya Ayıplı Hizmete Karşı Zorunlu Seyahat Sigortası” Yapılmıştır. Sağlık Sigorta Paketi Ücrete Dahil Değildir.

REHBERİN TAVSİYELERİ

Yanınızda; Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı'nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

DAHİL OLAN HİZMETLER

• Zorunlu Seyahat Sigortası
• Seyahat Acentası Güvencesi
• Otellerde 3 Gece Konaklama
• Araç İçi Kahvaltı Paketi ve Su İkramı
• Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
• Size Özel Araçlar ile Gidiş Dönüş Ulaşım
• Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
• Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
• Otellerde Alınacak 3 Kahvaltı ve 3 Akşam Yemeği

HARİÇ OLAN HİZMETLER

• Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
• Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
• Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
• Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
• Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
• İlk Gün Kahvaltı,Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

EK HİZMET BEDELİ

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Bu Turumuzda, Kültür ve Turizm Bakanlığı'na Bağlı Tüm Müzeler ve Ören Yerleri'nde Bir Yıl Boyunca Geçerli Müze Kart Verilmeyecektir.

Tahmini Müze Giriş Ücretleri
Tam:00.00TL İnd:00.00TL


•Gezi Süresi, Gece Yolculuğu Dahil 3 Gece, 4 Takvim Günüdür. 3 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır. •Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Bir Çocuk İçin Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Geçerli Değildir. •2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir. •2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir.

•Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar. •Paket Turlarımız Yukarıda Belirttiğimiz Hizmetler Dahilinde Bir Bütündür, Ayrı Ayrı Düşünülemez, Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri vb Hizmetlerin Bedel İadesi Yapılmayacaktır. •Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir.

•3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. •Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

•Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. •Oturma Düzeninde Rotasyon, Haftalık Turlarımızda Uygulanacaktır •Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

•Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Acenta'nın Bir Sorumluluğu Yoktur. •Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. •Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

•Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir, Turun İptalinin Bildirilme Yasal Süresi 3 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Ekstra Hizmetler

Ekstra 00.TL
Ekstra 00.TL
Ekstra 00.TL