Gezi Takvimi

Bu Sirkü, Yayınlandığı 19.05.2021 Tarihinden Sonrası İçin Geçerlidir.
Bir Sonraki Sirkü, Bu Sirküyü Geçersiz Kılar.
Maalesef Şu Anda Bu Organizasyonumuzda Boş Yer Bulunmamaktadır.

Tur Programı

TUR PROGRAMITUR DETAYLARIEK HİZMET BEDELİÖNEMLİ BİLGİLER

1.Gün: Çorum, Ferhat İle Şirin Kanalı, Mumya Müzesi, Bayezid Külliyesi, Bayezid Külliyesi, Onur Anıtı, Çarşamba. Terme

05:45 Meşrutiyet Caddesi Ofis Önü
05:50 Milli Kütüphane Gökkuşağı
05:55 Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı
06:00 Anka Mall, Emniyet Karşısı
06:15 Keçiören Fatih Köprüsü Altı
06:30 Kayaş Çalışkan Kardeşler Po

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Kuzeyin Yıldızı Karadeniz Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Dünya’nın Merkezi Çorum güzergâhı ile yapacağımız Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzun devamında vereceğimiz (Ekstra) Kahvaltısı Molamız sonrasında, birçok Padişah’ın doğduğu ve Şehzadelik yaptığı, Kurtuluş Savaşı'nın ilk adımının atıldığı Amasya'ya ulaşıyoruz. Ferhat’ın Şirin’i için açtığı Su Kanalları’nı gezip, Amasya Müzesi’ne varıp, Hititlerin Fırtına Tanrısı Teşup’un Dünya üzerindeki en büyük heykelini, Selçuklu Sultanı I.Mesud’a ait Türbe’yi ve Cumudar ailesine ait oldukları sanılan Mumyaları gördükten sonra Sultan II. Bayezid adına, 1485-86 yılları arasında inşa edilen II. Bayezid Külliyesi’ni ziyaret ederek Şehzadeler Parkı’na ulaşıyoruz. Yeşilırmak’ın yanından Kral Kaya Mezarları’nı, Hazerenlar Konağı’nı Yalıboyu Evleri’ni izleyerek aracımıza vararak Yankı Taşı’nı görüp vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Amasya’dan ayrılarak Havza istikameti ile Ana Tanrıçanın Şehri, Güneşin Doğduğu Şehir olarak bilinen ve 1869 yılında büyük bir Yangın geçiren Samsun’a ulaşıyoruz. ilkönce Avusturalya'lı Heykeltraş Heinrich Krippel tarafından yapılan, 8,85 metre yüksekliğindeki Atatürk Onur Anıtı'nın önünde vereceğimiz Fotoğraf Molası sonrasında Horasan'dan gelen Türk ailelerinin yerleştirildiği, Türkülere konu olan Çarşamba, önemli tarihçilerin Amazonların Anayurdu olarak işaret ettiği Terme ve 1461’de Osmanlıların eline geçen, Bizim Yunus Emre'nin Anadolu'da bilinen mezarlarından birisinin yeraldığı Ünye istikameti ile Fatsa’daki Otelimize ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Sungurlu - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Öğle Yemeği: Amasya - Lalehan Restoran / Yöresel Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Fatsa - Yalçın Otel vb.
---

2.Gün: Boztepe, Giresun Kalesi, Atatürk Köşkü, Kazaziye, Sürmene, Rize, Fırtına Deresi, Rafting, Zip-Line, Zil Kale

Ankara Çıkışlı Kuzeyin Yıldızı Karadeniz Turu'muzun 2. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Ordu’ya varacağız. Ordu’da 485 metre yükseklikteki Ordu Boztepe’ye çıkmak için Boztepe Teleferik Parka varıyoruz. Teleferik ile (Ekstra) Boztepe’ye ulaştığımızda şehrin muhteşem manzarasını Fotoğraflayıp aşağıya indiğimizde aracımıza binerek Giresun’a geçiyoruz. Giresun Kalesi’ni ve Atatürk’ün Muhafız Alayı Komutanı Topal Osman’ın Mezarını Panoramik olarak görüp Dünyaca ünlü Yağlı Giresun Fındığı’nın tadına baktıktan sonra Espiye Tirebolu istikameti ile Trabzon'a ulaşarak Atatürk'ün Vasiyetini yazdığı Atatürk Köşkü'nü ziyaret ederek ipek üzerine 0,08 mikron inceliğinde burularak sarılan, 1000 ayar gümüş teller ile yapılan yöresel el sanatı Kazaziye hakkında bilgi alıp Trabzon'dan ayrılacağız. Sürmene Bıçaklarının yapımı görmek için Sürmene Bıçakçısı'na gidiyoruz. Alışveriş molası bitiminde Rize'yi Panoramik görüp, tek Hes yapılmayan Fırtına Deresi'nde vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında dileyen misafirlerimiz 350 metre uzunluğunda çelik halatta (Ekstra) Zip-Line yapabilir, Türkiye Su Sporları Federasyonu tarafından Uzman Eğitmenlerin verildiği ekip ile (Ekstra) Rafting yapabilir veya Sevdaluk ve Benim İçin Üzülme gibi dizilerinin çekildiği köyleri, Çinçiva Köprüsü'nü, Şenyuva Köyü'nü, İspir’e ulaşan önemli bir ortaçağ Kervan Yolu üzerinde Güveliği sağlayan Zil Kale'yi de görebileceğiniz (Ekstra) Zilkale Palovit Şelalesi Gezimize katılabilirler. Günün sonunda otelimize ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde. Yemekten sonra Karadenizli uşaklar ile Tulum eşliğinde hem Horon Oynamayı Öğreniyoruz hem de Tulumun Keyfini çıkarıyoruz. Eğlenmeye Gelduk Daa

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Fırtına Vadisi - Pınar Alabalık / Muhlama, Balık, Laz Böreği
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Fırtına Vadisi - Bahri Otel vb.
---

3.Gün: Ayder Yaylası, Gelintülü Şelalesi, Borçka, Karagöl, Hopa, Sarp, Gonio Kalesi, Piazza Meydanı, Ali ve Nino

Ankara Çıkışlı Kuzeyin Yıldızı Karadeniz Turu'muzun 3. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, 1350 metre yükseklikte bulunan zengin bitki örtüsü ve kaplıca suları ile ünlü Ayder Yayla'sında bulunan Gelintülü Şelalesi'ni görüp, Ayder'de Serbest Zaman veriyoruz. Keyifli bir yürüyüş yapabilir, yöre insanlarıyla sıcak bir sohbet edebilir, sohbet esnasında Meşhur Balcı Seferde Közde yapılmış türk kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz. Ayder Keyfimizin ardından Artvin'in Borçka ilçesine ulaşarak minibüsler ile Klaskur Deresi'nin önünün kapanması sonucu oluşmuş gizli bir cennet olan, muhteşem doğası ve bitki örtüsüyle zamanın durmasını isteyeceğiniz anlar yaşayacağınız (Ekstra) Karagül'e varıyoruz. Molamızın bitiminde Borçka'ya ve sonrasında Hopa'ya ulaşıp vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Sarp Sınır Kapısı'na ulaşarak (Ekstra:20.TL) Gürcistan‘ın Acara Özerk Cumhuriyeti’nin başkenti Batum'a geçeceğiz. Gonio Kalesi'ni panoramik olarak görüp Orta Camii'de aracımızdan iniyoruz ve yürüyerek Piazza Meydanı'nı, Ortodoks mezhebine ait Saint Nicholas Kilisesi'ni dışarıdan izleyerek Avrupa Meydanı'na varacağız. Yunan mitolojisindeki Kolhisli prenses Midia'nın tasvir edildiği Medea Heykeli’nin hikâyesini dinleyip, Tiyatro Meydanı’nda yer alan, Kronus ile Rheia’nın oğlu, Zeus ve Hades’in kardeşi, Deniz Tanrısı Poesidon Heykeli'ni gördükten sonra Serbest Zamanımız olacak. Dileyen misafirlerimiz aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli’ni görüp, Batum Bulvarı'nda Tur Ücretine Dahil Olmayan Akşam Yemeğinizde Armut Suyu ile Haçapuri yiyebilirsiniz. Günümüzün sonunda Sarp Sınır Kapısı'na ulaşıp Ülkemize giriş yaptıktan sonra Otelimize ulaşıyoruz. Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Hopa - Ustabaş Restoran / Usta Tabağı
Akşam Yemeği: Batum - Bulvar Restoran / Haçapuri Menü (Dahil Değildir)
Konaklama: Hopa - Terzioğlu Otel vb.

ÖNEMLİ 1: Gürcistan ve Türkiye Hükumetleri arasında yapılan anlaşma gereği, Türkiye vatandaşları Batum'a Sadece Yeni Nüfus Cüzdanı ya da Pasaport ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (Ehliyet vs.) geçiş yapılamamaktadır. 01 Eylül 2019 tarihi itibariyle kimlikle geçişlerde sadece yeni kimlikler kullanılabilmektedir. Eski kimliklerle ya da yeni kimliklerin Geçici Belgeleriyle geçiş mümkün değildir. 6 yaşa kadar olan çocuklarından kimliklerinde fotoğraf aranmamaktadır.

TC vatandaşı olmayan konuklarımız Batum’a Pasaport ile geçiş yapabilirler. Her birey, vatandaşı olduğu ülkenin Gürcistan ile olan anlaşmasını bilerek sınır kapısına gelmek zorundadır.

Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum’a geçebilmeleri için Noter Onaylı Muvaffakatname almaları gerekmektedir. Bu belgeyi almayan misafirlerin sorumlulukları kendilerine aittir. Kimlik Belgesi ya da Pasaportu eskimiş ya da yıpranmış olan konuklarımızın geçiş sorumluluğu kendilerine aittir.

ÖNEMLİ 2: Gürcistan'a karayoluyla girmek isteyen kişilerin Aşı Sertifikası (Tam Doz) ve son 72 saatte temin edilmiş Pcr  Test Sonucu’nu beraber ibraz etmek suretiyle ya da sadece test sonucunu ibraz ederek giriş sağlayabileceği; bununla beraber, aşı sertifikası bulunmayan kişilerin Gürcistan'a girişlerinin üçüncü günü ilave bir Pcr Testi olmaları gerekeceği, Ülkeye karayoluyla giriş yapacakların ayrıca kendi ülkelerinden veya Gürcistan'dan temin edilmiş Sağlık Sigortası’na sahip bulunmalarının zorunlu olduğu bildirilmiştir.

Havayolu giriş rejimi (Aşı Sertifikası veya Pcr  Test Sonucu ibrazı, sertifikasız olanlar için girişin üçüncü günü ilave Pcr Testi yükümlülüğü) değişmemiştir.

DİKKAT: Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaralı Yeni Nüfus Cüzdanı’nızı Seyahate Çıkarken Yanınıza Almayı Unutmayın. 50.TL Olan Yurtdışı Çıkış Harç Ücreti Misafirimize Aittir, Ücrete Dahil Değildir.
---

4.Gün: Rize Bezi Atölyesi, Of, Taşkıran, Uzungöl, Karester Yaylası, Çay Fabrikası, Maçka, Sümela Manastırı, Fatsa

Ankara Çıkışlı Kuzeyin Yıldızı Karadeniz Turu'muzun 4. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Rize’ye doğru yola çıkıyoruz. Vücuttaki teri çekip vücudun serin ve nemsiz kalmasını sağlayan Rize Bezi'nin yapımını izledikten sonra verilen Alışveriş Molası bitiminde, Of, Çaykara, güzergâhı ile 1090m rakımlı, Haldüzen Deresi'nin önünün heyelan sonucu kapanmasıyla oluşan Uzungöl’e ulaşıyoruz. Yolun her iki tarafını kaplayan ağaç türleri, asma köprüleri, sakin akan gölün verdiği huzur ile yürüyüş yapabileceğiniz Uzungöl'de vereceğimiz molada dileyen misafirlerimiz, 2400m rakımlı (Ekstra) Lustra ve Karester Yayla Turumuza katılabilirler. Yol boyunca seyir teraslarında durarak fotoğraf molası vererek ulaştığımız Yaylada, rengârenk çiçeklerin arasında yapacağımız yürüyüşün bitiminde Uzungöl’e geri dönüyoruz ve vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Çay'ın tarladan soframıza hangi aşamalardan geçerek geldiğini ve Çay Demlemeyi öğrenip, Mayıs Çayı Alışverişimizi yaptıktan sonra Trabzon'un Maçka İlçesinde, Altındere Milli Parkı içindeki (Ekstra) Sümela Manastırı’nı ulaşıyoruz. Atina’dan gelen Barnabas ve Sophranios isimli iki Rahip tarafından Hz. Meryem adına kurulan, Sümela Manastırı'nın açık olan bölümlerini Rehberimizin anlatımları eşliğinde gezdikten sonra Akçaabat'a ulaşıp, yörede yaşayanlar tarafından üretilen lezzetlerin alışverişini yapabileceğimiz molamızı vereceğiz. Molamızın bitiminde Karadeniz’in tüm güzelliklerini tekrar göreceğiniz Karadeniz Sahil Yolu'nu batıya doğru katederek Giresun ve Orduyu geçip Fatsa'ya Otelimize ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Uzungöl - Şeflerin Yeri / Kuru Fasulye Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Fatsa - Yalçın Otel vb.
---

5.Gün: Bandırma Vapuru, Gerze, Sinop Cezaevi, Diyojen Anıtı, Ayhan Kotra, Hamsilos Fiyordu, Boyabat, Çankırı

Ankara Çıkışlı Kuzeyin Yıldızı Karadeniz Turu'muzun 5. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Terme istikameti ile Samsun'a ulaşıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk'ü 9. Ordu Genel Müfettişi vazifesiyle Samsun'a getirdikten sonra 1925 yılında hurda olarak parçalanmış, Bandırma Vapuru'nun birebir replikasını ziyaret ettikten sonra 1355km uzunluğundaki Kızılırmak'ın denize döküldüğü Bafra istikameti ile Irmak Tanrısı Asopos'un su perisi kızı Sinope'den adını alan Sinop'a ulaşıyoruz. Türkiye'nin en kuzey noktası Sinop'ta, Büyük İskender’e “Gölge Etme, Başka İhsan İstemem” sözüyle tanınan, ünlü Filozof Diyojen’in Heykeli bizleri karşılıyor. Sinop gezimize Dizilere, Şarkılara ve Şiirlere konu olan, Kırım Hanı II. Devlet Giray, Sabahattin Ali, Ruhi Su, Burhan Felek gibi isimlerin yattığı, 1999 yılında kapatılan ve 2000'de müze olarak açılan Sinop Cezaevi ile başlıyoruz. Gezimizin bitiminde Sinop Limanı'na yürüyerek ulaşıp vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında boş zamanımız olacak. Bu zamanda,2013'te Unesco'nun Dünya Miraslar Listesine giren, Sinop Kalesi'ni fotoğraflayabilir, Sinop`un simgesi haline gelmiş yarım asırlık, Ağaçla Sanatın Buluştuğu tekne maketlerinin imalat adresi olan Ayhan Kotra’yı ziyaret edebilir, Karadeniz eşliğinde Çaylarınızı içebilir, Boyabat Ezmesi'nin tadına bakabilirsiniz. Serbest Zamanımızın bitiminde Aracımızda buluşup dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Ilgaz Çankırı istikameti ile 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Sinop - Örnek Mantı / Karışık Mantı Menü
Akşam Yemeği: Ilgaz - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Konaklama: Yapılmayacak
---

İPTAL ve İADE

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz %100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 20.00TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30.00TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

ULAŞIM DETAYLARI

Araclarımız, Turumuza Katılan Kişi Sayısına Göre Değişiklik Gösterecektir. 28-46 Kişi Sayılarında Otobüs, 17-27 Kişi Sayılarında Midibüs, 16’ya Kadar Kişi Sayılarında Minibüs Kullanılır.

SİGORTA DETAYLARI

Turumuza Katılan Misafirlerimizin, 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu’nda Yer Alan “Acenta’nın İflası veya Ayıplı Hizmete Karşı Zorunlu Seyahat Sigortası” Yapılmıştır. Sağlık Sigorta Paketi Ücrete Dahil Değildir.

REHBERİN TAVSİYELERİ

Yanınızda; Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı'nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

DAHİL OLAN HİZMETLER

• Seyahat Acentası Güvencesi
• Otellerde 4 Gece Konaklama
• 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
• Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
• Size Özel Araçlar ile Gidiş Dönüş Ulaşım
• Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
• Otellerde Alınacak 4 Kahvaltı ve 3 Akşam Yemeği
• Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

HARİÇ OLAN HİZMETLER

• Batum'da 1 Akşam Yemeği
• Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
• Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
• Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
• Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
• Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
• İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

EK HİZMET BEDELİ

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Bu Turumuzda, Kültür ve Turizm Bakanlığı'na Bağlı Tüm Müzeler ve Ören Yerleri'nde Bir Yıl Boyunca Geçerli Müze Kart Verilmeyecektir.

Tahmin Edilen Müze Giriş Ücretleri
Tam:00.00TL İnd:00.00TL


•Gezi Süresi Gece Yolculuğu Dahil 4 Gece, 5 Takvim Günüdür. 4 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır. •Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Bir Çocuk İçin Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Geçerli Değildir. •2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir. •2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir.

•Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar. •Paket Turlarımız Yukarıda Belirttiğimiz Hizmetler Dahilinde Bir Bütündür, Ayrı Ayrı Düşünülemez, Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri vb Hizmetlerin Bedel İadesi Yapılmayacaktır. •Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir.

•3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. •Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

•Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. •Oturma Düzeninde Rotasyon, Haftalık Turlarımızda Uygulanacaktır •Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

•Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Acenta'nın Bir Sorumluluğu Yoktur. •Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. •Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

•Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir, Turun İptalinin Bildirilme Yasal Süresi 3 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Ekstra Hizmetler

Rafting 75.TL
Zip - Line 20.TL
Zil Kale Turu 50.TL
Dev Salıncak 25.TL
Karagöl Turu 50.TL
Batum Araç Ücreti 20.TL
Karester Yayla Turu 50.TL